Zvýhodněná hodinovka za aktualizace webů

Nemyslíme si, že každý web musí být na WordPressu nebo jinačím CMS. Naopak, pro weby, které se moc neaktualizují: řemeslníci, prodejny, atd. může být výhodnější
„statický“ web, tedy takový, na který se není možné nijak přihlásit a měnit obsah, který neumí rozesílat maily atd. a díky tomu je principiálně bezpečnější.

Protože takový jednoduchý web je snadné (a téměř bezúdržbové) umístit na internet, nabízíme hosting k našim webům zadarmo nebo hodně levně.

Ale největší výhoda statického webu je i jeho největší slabinou: nepoučený uživatel si ho sám nedokáže změnit a i na změnu např. telefonního čísla si musí objednat nás nebo nějakého kolegu. Proto jsme se rozhodli zvýhodnit hodinovku a snížit ji pro tyto úpravy na 600 Kč za hodinu.

Kolik Vás tedy bude stát aktualizace webu od nás?

Několik orientačních úkolů:

Úkol Náročnost Cena
Výměna telefonního čísla 15 minut 150 Kč
Výměna adresy vč. vložené mapy 30 minut 300 Kč
Přidání fotek do galerie vč. základních úprav pro web 60 minut 600 Kč
Změna textu na obvyklé textové straně 30 minut 300 Kč
Přidání grafických odkazů na externí systémy (FB, Reservio…) 30 minut 300 Kč

V rámci kalkulace ceny vytvoření nebo rekonstrukce webu, Vám rádi poradíme (a spočítáme), která varianta je právě pro Vás výhodnější, ukážeme WordPress, vysvětlíme, že je třeba WordPress hlídat a udržovat v kondici (nebo si připlatit za hosting a doufat) a jak se to promítá na ceny vývoje, provozu i aktualizací.