Konferenční weby

V roce 2013 jsem dělal dva podobné weby, jeden byl pro konferenci o ochraně půdy a druhý byl pro seminář, který s konferencí volně souvisel. Tyhle weby vyžadovaly několik zvlášností, které ale dávají pro podobné akce smysl.

Pro konferenci jsem vytvořil interaktivní přihlašovací formulář vč. možnosti přímo vložit propozici pro přednášku, počítání ceny a např. automatického zaslání informací o platbě emailem. Přihlášené účastníky jsem pak kontroloval a pořadatelům pak předal hotový, vyčištěný excel a vložené příspěvky.

Před konáním akce jsem sestavil na web podorobný program přednášek a z něj vytvořil i vytisknutelný leták, který se vkládal do tašek při registraci každého účastníka.

Po ukončení obou akcí jsem dostal od pořadatelů archivy s prezentacemi. Ty jsem převedl všechny do PDF a nasdílel přímo do programu na web, kde visí doteď, protože kvůli dotačním podmínkám mají být online nejméně 5 let.


Weby konferencí a akcí mají zajímavý životní cyklus, se kterým se pojí některé speciální požadavky. Pokud organizujete akci můžeme pro vás např.:

  • zařídit samotnou doménu a web
  • vytvořit interaktnivní rezervační formulář i management kolem „začišťování“ údajů, plateb atd.
  • zpracovat program i jeho nevyhnutelné změny i v tiskové poodobě
  • zpracovat po akci prezentace do jednotné formy a publikovat je
  • zajistit, že příspěvky budou po nezbytnou dobu dostupné z internetu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *